ZOBACZ JAK SIARKA OGRAŁA STALÓWKĘ (SKRÓT)

0
869

Emocji podczas wielkich derbów Podkarpacia z pewnością nie brakowało. Siarkowcy już od 15 minuty musieli gonić rywala. Wtedy to młodzieżowiec Kamil Jakubowski zaskoczył z rzutu wolnego Artura Melona. Gospodarze byli lepszym zespołem, ale nie mogli strzelić bramki. Dopiero kapitan Marcin Truszkowski w 79 minucie strzałem głową doprowadził do wyrównania. Ten sam zawodnik cztery minuty później dobił rywala i dał Siarce zasłużone zwycięstwo 2:1.

SIARKA TARNOBRZEG – STAL STALOWA WOLA 2-1 (0-1)

Bramki: 15′ – 0:1 Jakubowski, 79′ – 1:1 Truszkowski , 83′ – 2:1Truszkowski

Żółte kartki: Tunkiewicz, Parobczyk – Argasiński, Sekulski, Kantor

Siarka: Melon – Stępień, Nadolski (45′ Waleńcik), Stefanik, Hodowany, Kukiełka, Tunkiewicz (71′ Frankiewicz), Parobczyk (53′ Rajevac), Oziębała (90+2 Mandzelowski), Traore, Truszkowski

Stal: Wietecha  – Wrona, Jakubowski, Kantor, Kachniarz (80′ Żmuda), Kowalski, Argasiński, Mikołajczak, Bogacz, Sekulski, Giel (70′ Płonka)