SIARKA I ZNICZ PODZIELIŁY SIĘ PUNKTAMI

0
989

W ekstremalnych warunkach przyszło rywalizować piłkarzom Siarki Tarnobrzeg i Znicza Pruszków. Spotkanie było wyrównane i mimo żaru lejącego się z nieba stało na dobrym poziomie. Oba zespoły miało kilka dogodnych sytuacji do tego, by zainkasować pełną pulę. Prowadzenie dla gospodarzy uzyskał w 72 minucie Szymon Martuś. Siarkowcy nie cieszyli się nim jednak długo Już trzy minuty później Znicz wyrównał po strzale Macieja Mysiaka. Ostatecznie starcie na Podkarpaciu zakończyło się remisem, 1:1.

Po dwóch kolejkach piłkarze Włodzimierza Gąsiora mają cztery punkty i na derby do Stalowej Woli mogą jechać pełni optymizmu. Spotkanie Stal-Siarka zostanie rozegrane w niedzielę 16 sierpnia o godzinie 17:00.

SIARKA TARNOBRZEG – ZNICZ PRUSZKÓW 1:1 (0:0)