ZŁOTY MEDAL TARNOBRZEŻANEK!

0
678

Reprezentujące KTS SPAR Zamek Tarnobrzeg Kinga Stefańska i Roksana Załomska zdobyły złoty medal Mistrzostw Polski Seniorów w Tenisie Stołowym, które zostały rozegrane w Wałbrzychu. Tarnobrzeska para po bardzo dramatycznym boju o złoty medal wygrała z deblem Daria Łuczakowska – Antonina Szymańska 3:2 (8-11, ,11-4, 10-12 ,11-9, 11-8).

Na Podkarpacie pojechał także brązowy medal, który Roksana Załomska zdobyła w grze mieszanej.

W grze pojedynczej Roksana Załomska uplasowała się na miejsach 5-8, przegrywając ćwierćfinał z turniejową jedynką – Katarzyną Grzybowską.  Kinga Stefańska została sklasyfikowana na miejscach 9-16.

W mistrzostwach  z powodu urazów udziału nie wzięły dwie najlepsze zawodniczki Zbigniewa Nęcka – Li Qian i Natalia Partyka.