Z NIEPOŁOMIC Z TARCZĄ – ŚWIETNA INAUGURACJA SIARKOWCÓW!

0
968

Sezon 2015/2016 w II lidze piłkarzy rozpoczęty. Pierwszym rywalem Siarki Tarnobrzeg była Puszcza Niepołomice. Rewolucja w drużynie z Podkarpacia sprawiła, że kibice Siarkowców mogli mieć przed sezonem powody do niepokoju. Goście pokazali jednak, że będą w tym sezonie groźni i już w 3 minucie za sprawą Szymona Martusia wyszli na prowadzenie. Ekipa trenera Gąsiora nie zamierzała na tym poprzestać i w zasadzie już do przerwy rozstrzygnęła wynik rywalizacji.

W 28 minucie na listę strzelców wpisał się Konrad Stępień, a trzecią bramkę dla Siarki zdobył młody Sebastian Mandzelowski. Po przerwie tarnobrzeżanie nie dali się zaskoczyć i pewnie dowieźli wygraną do ostatniego gwizdka sędziego. Z pewnością pomógł im w tym fakt, że gospodarze musieli walczyć po czerwonej kartce w okrojonym składzie. Ostatecznie Siarka pokonała w Niepołomicach Puszczę 3:0.

PUSZCZA NIEPOŁOMICE – SIARKA TARNOBRZEG 0:3 (0:3)

Bramki:

3′ – Martuś

28′ – Stępień

40′ – Mandzelowski

Żółte kartki: Czarny, Ł. Furtak (Puszcza)

Czerwona kartka: Ł. Furtak (Puszcza)

Puszcza Niepołomice: Staniszewski ,Wieczorek, Czarny, Lepiarz, Mikołajczyk, Ł. Furtak, Gawęcki, Broź (66. Lampart), Furczyk (57. Kotwica), Janiec (56. Maluga), Stepankov

Siarka Tarnobrzeg: Beszczyński, Przewoźnik, Stępień, Kościelny, Suchecki, Stefanik, Jakubowski, Domański, Korzępa (72. Stromecki), Mandzelowski (89. Więcek), Martuś (66. Koczon)

W II kolejce podopieczni trenera Włodzimierza Gąsiora zmierzą się na własnym boisku ze Zniczem Pruszków. Początek spotkania w sobotę 8 sierpnia o godzinie 17:00.