XV MEMORIAŁ IM. K. WACŁAWCZYKA I W. KUSIA: SIARKA PRZEGRAŁA Z ROSĄ PO DWÓCH DOGRYWKACH

0
830

Wielkie emocje zafundowali kibicom zgromadzonym na tarnobrzeskiej hali koszykarze Siarki Tarnobrzeg i Rosy Radom. Gospodarze zagrali znacznie lepiej niż ze Startem i przez długi czas to oni dyktowali warunki gry. Gracze trenera Kamińskiego doszli do głosu w czwartej kwarcie. Od tego momentu mecz się wyrównał, a jak się później okazało do wyłonienia lepszej drużyny potrzebne były aż dwie dogrywki. Ostatecznie Rosa wygrała 91:88 i zajęła trzecie miejsce w XV Memoriale imienia Kazimierza Wacławczyka i Witolda Kusia.

W meczu finałowym górą okazał się MKS Dąbrowa Górnicza, który wygrał ze Startem Lublin 74:62.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z drugiego dnia memoriału. Więcej w piątkowym iTV INFO.