WSPANIAŁA POGOŃ I PRZEŁAMANIE SIARKOWCÓW. PUSZCZA PRZEGRAŁA WYGRANY MECZ

0
836

Takich emocji w Tarnobrzegu nie było od derbowego starcia ze Stalą Stalowa Wola. Po bardzo słabej pierwszej połowie, drugie 45 minut zaserwowało kibicom wszystko to, co najlepsze – bramki, piękne akcje i dramatyczne zwroty akcji. Siarkowcy przełamali swoją niemoc i pokazali charakter. Puszcza prowadziła już 2-0 i miała podopiecznych trenera Gąsiora na widelcu. Gospodarze nie poddali się jednak i w świetnym stylu nie dość, że odrobili straty to wyszli na prowadzenie 3-2!

Kolejnym rywalem Siarkowców będzie Stal Mielec. Pojedynek derbowy zostanie rozegrany w sobotę 9 maja o godzinie 19:00 w Mielcu

SIARKA TARNOBRZEG – PUSZCZA NIEPOŁOMICE 3-2 (0-0)

Bramki: Truszkowski 66′, Kukiełka 79′, Chrabąszcz 85′ – Gawęcki 46′, Stepankov 52′

Żółte kartki: Hodowany, Oziębała – Gawęcki

Siarka: Melon – Stępień, Kukiełka, Waleńcik (Więcek 46′), Hodowany, Chrabąszcz, Frankiewicz, Persona (Parobczyk 63′), Oziębała, Traore (Tunkiewicz 76″), Truszkowski.

Puszcza: Staniszewski – Biernat, Furtak, Lepiarz, Łączek (Lampart 78′), Madejski (Maluga 83′), Gawęcki, Uwakwe, Szewc (Mikołajczyk 68′), Gębalski (Nowak 46′), Stepankov.