WIELKIE EMOCJE W MECZU PRZYJAŹNI – SIARKA PRZEGRAŁA W SANDOMIERZU!

0
25588

Sensacyjnie zakończył się mecz ostatniej z pierwszą drużyną w ligowej tabeli. Wisła Sandomierz pokonała Siarkę Tarnobrzeg 3:2. Dla podopiecznych trenera Sławomira Majak to pierwsza porażka w tym sezonie. Mimo tego Siarkowcy utrzymali pozycję lidera III ligi grupy IV. Spotkanie było bardzo ciekawe a kluczowym momentem była kontrowersyjna czerwona kartka dla Mateusza Janeczki już w 22 minucie meczu. Na piętnaście minut przed końcem z boiska wyleciał także Michał Bierzało. Lider strzelił bramkę grając w dziewiątkę, ale tym razem punktów nie zdobył. Zapraszamy do obejrzenia fragmentów meczu i komentarzy trenerów.
Wisła Sandomierz – Siarka Tarnobrzeg 3:2 (1:0)
Bramki: Jakub Mażysz 11′, Mateusz Stańczyk 54′, Filip Handzlik 90′ – Marcin Stefanik 60′ (k), Ivan Agudo 90+5′
Czerwone kartki: Mateusz Janeczko 22′(faul faktyczny), Michał Bierzało 77′ (dwie żółte)