W Grębowie odbyły się gminne obchody Narodowego Święta Niepodległości. Po raz drugi zorganizowano tu patriotyczną wieczornicę a najważniejszym elementem świętowania był nastrojowy koncert. Nim lokali artyści wkroczyli na scenę wszyscy razem odśpiewali hymn Polski oraz odmówili modlitwę w intencji bohaterów. Zapraszamy do obejrzenia.
Strona główna GRĘBÓW UPAMIĘTNILI ROCZNICĘ ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI – PATRIOTYCZNA WIECZORNICA W GRĘBOWIE
Zaloguj
Witamy! Zaloguj się na swoje konto
Zapomniałeś hasła? sprowadź pomoc
Polityka Plików Cookies
Odzyskiwanie hasła
Odzyskaj swoje hasło
Hasło zostanie wysłane e-mailem.













