TBL: JEZIOROWCY GORSI OD BENIAMINKA Z LUBLINA

0
875

W meczu drużyn, które zajmowały ostatnie lokaty przed 18. kolejką Tauron Basket Ligi Jezioro Tarnobrzeg przegrało po 45 minutach walki z Wikaną Start Lublin 90:93. Gospodarze przez blisko 20 minut grali bez centra, bo Danylo Kozlov od trzech tygodni leczy uraz, a Craig Williams skręcił w trzeciej kwarcie staw skokowy.  Tarnobrzeżanie mieli okazje, by wygrać mecz w regulaminowym czasie, ale zmarnowali kilka szans na dobicie rywala. Zemściło się to w dogrywce. Po spotkaniu wiele uwag do pracy sędziów miał nie tylko trener Zbigniew Pyszniak, ale także miejscowi kibice.

Jezioro Tarnobrzeg – Wikana Start Lublin 90:93 (21:24, 25:22, 25:17, 13:21, d. 6:9)

Jezioro: Johnson 31, Miller 17, Williams 15, Wysocki 14, Wall 11, Patoka 2, Morawiec 0.

Wikana Start: Allen 29, B. Diduszko 19, Wojdyła 12, Śmigielski 10, Lewandowski 10, Wells 8, Ł. Diduszko 2, Trojan 0, Czujkowski 0.