TARNOBRZEG: SPRZEDAWAŁ PODROBIONĄ ODZIEŻ

0
886

Tarnobrzescy policjanci zatrzymali  46-letniego właściciela dwóch sklepów, w których sprzedawał odzież z podrobionymi znakami towarowymi. Oszust oferował do sprzedaży kurtki, buty, klapki, dresy, skarpetki, czapki oraz perfumy. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 5.

Dwa dni temu policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu, wpadli na trop 46-letniego mieszkańca Tarnobrzega, który zajmował się handlem odzieżą. Mężczyzna prowadził dwa sklepy, w których sprzedawał odzież i perfumy z podrobionymi znakami towarowymi  znanych marek. Były to kurtki, buty, dresy, klapki, skarpetki,czapki oraz perfumy. Mężczyzna został zatrzymany, zlożył zeznania w tej sprawie. Podczas przeszukania sklepów, policjanci zabezpieczyli około 1300  sztuk różnego rodzaju  odzieży  i 157 sztuk perfum.

Za wprowadzenie do obrotu towarów posiadających podrobione prawem znaki towarowe oraz uczynienie sobie z popełnienia przestępstwa źródła dochodu  mężczyzna podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 5.

Źródło i foto: Policja