TARNOBRZEG: PREZYDENT GRZEGORZ KIEŁB ZATRZYMANY PRZEZ CBA!!!

2
18341

Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało prezydenta Tarnobrzega Grzegorza Kiełba w trakcie przyjmowania łapówki wysokości 20 tysięcy w zamian za wydanie decyzji urzędniczej. Do zatrzymania miało dość w środę w Urzędzie Miasta Tarnobrzega – podała TVP Info.

Więcej szczegółów już jutro!

2 KOMENTARZE

  1. Bardzo dobrze czas najwyższy ukrócić złodziejstwo w państwie polskim. Ta łapówka to zapewne wierzchołek góry lodowej ale tak to bywa jak się zaczyna budować domek po 3 latach urzędowania startując w wyborach jako gołodupiec – bo taki stan majątkowy wykazał Grzegorz K. w oświadczeniu majątkowym. Smutne w tym wszystkim jest że Tarnobrzeg nie ma szczęścia do uczciwych, sumiennych i pracowitych włodarzy miasta :(Na miejscu CBA przyjrzałbym się jeszcze dodatkowej kwestii mianowicie kto i na jakich zasadach był zatrudniany w urzędzie miasta bo nie jest tajemnica poliszynela że oferty pracy było konstruowane pod konkretne osoby !

  2. Sprawiedliwości stanie się zadość. Tak biernego i nie kompetentnego prezydenta miasto Tarnobrzeg nie miało w swej historii. Składał jedynie obietnice, które nigdy nie zostały zrealizowane. Dbał jedynie o swoje partykularne interesy i grupy z nim związanej. Osoby kompetentne i go przewyższające niszczył i bezpodstawnie oskarżał.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here