SZCZĘŚCIE SPRZYJA LEPSZYM. SIARKA ZDOBYŁA RYBNIK!

0
850

W meczu 21 kolejki II ligi piłkarzy Siarka Tarnobrzeg zmierzyła się na wyjeździe z Energetykiem ROW Rybnik 1:0. Jedyną bramkę dla zespołu prowadzonego przez Ryszarda Kuźmę strzelił w pierwszej połowie Przemysław Oziębała. Gościom nie przeszkodziła nawet kontrowersyjna czerwona kartka, którą ujrzał w 56 minucie Jakub Więcek. Wicelider z Rybnika atakował i był bliski wyrównania. Ostatecznie Siarkowcy zrehabilitowali się za porażkę z Pruszkowie i wywalczyli cenne trzy oczka.

Energetyk ROW Rybnik – Siarka Tarnobrzeg 0:1

Bramka: Przemysław Oziębała 42″

Żółte kartki: Gojny – Więcek

Czerwona: Więcek – druga żółta

Energetyk ROW Rybnik: 1. Rybicki – 3. Grolik(67′ Bedronka), 7. Krotofil, 9. Muszalik, 10. Siwek, 11. Sobczak(82′ Dudziński), 14. Musiolik, 15. Jary, 16. Gilewicz(69′ Nowak), 18. Gojny, 20. Borovicanin
Rezerwowi: Kajzer – Bedronka, Mandrysz, Nowak, Spratek, Dudziński, Janik

Siarka Tarnobrzeg: 1. Melon – 2. Oziębała(85′ Persona), 5. Kukiełka, 6. Tunkiewicz(83′ Truszkowski), 9. Stefanik, 10. Stepień, 15. Rajevac(67′ Chwastek), 18. Traore(92′ Waleńcik), 19. Więcek, 24. Nadolski (k), 25. Hodowany

Źródło: Lajfy.com