ŚWIETNE WIDOWISKO W TARNOBRZEGU – SIARKA LEPSZA OD GRYFA

0
1089

Emocjonujące widowisko zafundowali kibicom zgromadzonym na stadionie przy al. Niepodległości piłkarze Siarki i Gryfa. Gospodarze zdominowali pierwszą połowę, a sam Maciej Domański miał trzy doskonałe sytuacje. Bramkę strzelił jednak w 38 minucie wracający do dobrej formy Daniel Koczon. Po zmianie stron do głosu doszli goście, którzy za sprawą kapitana, Przemysława Kostucha wyrównali w 55 minucie. Oba zespoły mogły wyjść na prowadzenie, ale szczęście uśmiechnęło się do Siarkowców. W 82 minucie po błędzie bramkarza Gryfa, Dorian Buczek z najbliższej odległości skierował piłkę do siatki. Ostatecznie Siarka pokonała Gryfa Wejherowo 2:1.

Kolejnym rywalem graczy Włodzimierza Gąsiora będzie Legionovia Legionowo.

SIARKA TARNOBRZEG – GRYF WEJHEROWO 2:1 (1:0)