W Tarnobrzegu już po raz trzynasty odbyło się Miejskie Dyktando dla dzieci i młodzieży. Zgodnie z tradycją swoją wiedzę z zakresu gramatyki i ortografii sprawdzili także zaproszeni goście. Dyktando jest organizowane z okazji Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego, które przypada na 21 lutego. Kolejny raz organizatorzy przygotowali dla śmiałków wiele językowych niespodzianek. Zapraszamy do obejrzenia.
Zaloguj
Witamy! Zaloguj się na swoje konto
Zapomniałeś hasła? sprowadź pomoc
Polityka Plików Cookies
Odzyskiwanie hasła
Odzyskaj swoje hasło
Hasło zostanie wysłane e-mailem.

















