SANDOMIERSKIE WIOSŁA PO RAZ SZÓSTY

0
1555

12 kwietnia 2015 roku już po raz szósty Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sandomierzu zorganizował Otwarte Mistrzostwa Sandomierza na ergometrze wioślarskim „ Sandomierskie Wiosła”.

Mistrzostwa rozegrane zostały w kategoriach:
1. Mistrzostwa sandomierskich szkół ponadgimnazjalnych dziewcząt (dystans 500 m) oraz chłopców ( dystans 1000m),
2. Mistrzostwa Sandomierza w kategorii OPEN kobiet i mężczyzn: kat. I Seniorzy
(21-35 r. ż) oraz kat. II Weterani (pow.35 r. ż.). Dystans dla uczestników wynosił: 1000m (mężczyźni) oraz 500m (kobiety).

W zawodach uczestniczyło 21 zawodników. Wśród zawodników znaleźli się reprezentanci Ludowego Klubu Sportowego w Sandomierzu oraz Siłowni Rekreacyjnej MOSiR, działającej przy Centrum Rekreacji ul. Portowa 24.
Najlepszym zawodnikom w poszczególnych kategoriach wręczone zostały puchary oraz nagrody rzeczowe.

W Mistrzostwach sandomierskich szkół ponadgimnazjalnych dziewcząt- dystans 500 m zwyciężyły:
1. Katarzyna Wydrzyńska-1:49,4
2. Anna Statuch- 1:50,1
3. Ewelina Potyrak- 1:57,0
W Mistrzostwach sandomierskich szkół ponadgimnazjalnych chłopców- dystans 1000 m zwyciężyli:
1. Michał Mendala-3:10,8
2. Radosław Wręczycki-3:20,8
Mistrzostwa Sandomierza w kategorii OPEN- dystans 500 m- kobiety- kategoria senior:
1. Joanna Zapert-1:44,8
2. Agnieszka Matysiak-1:55,3
3. Dominika Olesiejuk-1;58,6
Mistrzostwa Sandomierza w kategorii OPEN- dystans 500 m- kobiety- kategoria weteran:
1. Ewa Juda-1:48,0
2. Sylwia Latkowska-1:52,7
3. Katarzyna Wojciechowska-2:06,4
Mistrzostwa Sandomierza w kategorii OPEN- dystans 1000 m- mężczyźni-kategoria senior:
1. Hubert Dygas-3:04,6
2. Michał Olesiejuk-3:24,1
3. Mateusz Grębowiec- 3:26,7
Mistrzostwa Sandomierza w kategorii OPEN- dystans 1000 m- mężczyźni- kategoria weteran: