Kolejne pieniądze na remont i budowę nowych dróg w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg otrzymały samorządy z powiatu sandomierskiego. Przyznane dofinansowane to prawie 12 milionów złotych na realizację 21 inwestycji drogowych. Wszystkie inwestycje mają zostać wykonane w 2024 roku. O szczegółach dotyczących poszczególnych inwestycji poinformowano podczas konferencji prasowej na sandomierskiej starówce. Zapraszamy do obejrzenia.
Strona główna KOPRZYWNICA RZĄDOWY FUNDUSZ ROZWOJU DRÓG – SAMORZĄDY Z ZIEMI SANDOMIERSKIEJ ZAINWESTUJĄ
Zaloguj
Witamy! Zaloguj się na swoje konto
Zapomniałeś hasła? sprowadź pomoc
Polityka Plików Cookies
Odzyskiwanie hasła
Odzyskaj swoje hasło
Hasło zostanie wysłane e-mailem.













