REKREACJA I ŚWIĘTOWANIE – WIOSENNY BIEG Z OKAZJI DNIA KOBIET
W miejscowości Bilcza na terenie gminy Obrazów odbył się V Wiosenny Bieg z okazji Dnia Kobiet. Tym razem na starcie stanęło blisko 90 osób – poza lokalnymi biegaczami i chodziarzami byli to między innymi goście z Sandomierza, Tarnobrzega oraz Gorzyc. Celem było aktywne przywitanie wiosny i integracja wokół sportowych wartości. Zapraszamy do obejrzenia.
Zaloguj
Witamy! Zaloguj się na swoje konto
Zapomniałeś hasła? sprowadź pomoc
Polityka Plików Cookies
Odzyskiwanie hasła
Odzyskaj swoje hasło
Hasło zostanie wysłane e-mailem.













