RADA MIEJSKA W NOWEJ DĘBIE ZDECYDOWAŁA – BURMISTRZ Z ABSOLUTORIUM, ALE BEZ WOTUM ZAUFANIA
W Nowej Dębie odbyła się jedna z najważniejszych sesji Rady Miejskiej w całym roku. Burmistrz uzyskał absolutorium z tytułu wykonania budżetu za 2025 rok. Zupełnie inne było stanowisko rada zaprezentowała w przypadku drugiej kluczowej uchwały – burmistrz Wiesław Ordon nie uzyskał wotum zaufania. Jaki był 2025 rok dla miasta i gminy Nowa Dęba? Zapraszamy do obejrzenia.
Strona główna AKTUALNOŚCI RADA MIEJSKA W NOWEJ DĘBIE ZDECYDOWAŁA – BURMISTRZ Z ABSOLUTORIUM, ALE BEZ...
Zaloguj
Witamy! Zaloguj się na swoje konto
Zapomniałeś hasła? sprowadź pomoc
Polityka Plików Cookies
Odzyskiwanie hasła
Odzyskaj swoje hasło
Hasło zostanie wysłane e-mailem.













