„PRYMASÓWKA” OTWORZYŁA DRZWI – TARGI EDUKACJI I PRACY

0
23481

W murach Zespołu Szkół nr 1 w Tarnobrzegu w nowej formule odbyły się Targi Edukacji i Pracy. Była to również okazja, by tarnobrzeska „Prymasówka” zaprezentowała swoją ofertę kształcenia. Organizatorami przedsięwzięcia były Tarnobrzeskie Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży Ochotniczych Hufców Pracy w Tarnobrzegu oraz Młodzieżowe Centrum Kariery ze Stalowej Woli wspólnie z Zespołem Szkół nr 1 w Tarnobrzegu. Zapraszamy do obejrzenia.

Ofertę edukacyjną „Prymasówki” zaprezentowały m. in. uczennice technikum usług fryzjerskich w pięknym pokazie fryzur, makijażu i strojów wieczorowych. Wśród upięć dominowały koki, luźne loki uzupełnione naturalnymi kwiatami i darami jesieni.Uczniowie technikum usług gastronomicznych zaprezentowali dekorację stołów i przygotowali pokaz carvingu, czyli rzeźbienia w owocach i warzywach . Młodzież technikum informatycznego zaprezentowała obsługę drona, natomiast stewardessy opowiedziały o swoim przyszłym zawodzie i praktykach zagranicznych.

Ostatnim punktem programu były wybory Miss i Mistera Szkoły zorganizowane z inicjatywy Pana Dyrektora Marcina Pilarskiego, w których kandydaci do tytułu mogli powiedzieć kilka słów o sobie, a także zaprezentować się w strojach wieczorowych i sportowych. Wybór najpiękniejszych i najsympatyczniejszych osób w szkole był trudny.


Ostatecznie tytuł
-Miss „Prymasówki” uzyskała–Amelia Kolev
-Mister Vladyslav Atamanchuk
Vice Miss- Diana Novyk
Vice Mister- Artur Słoka

Zwycięzcy otrzymali nagrody wręczone przez dyrekcję szkoły oraz ogromne brawa od publiczności, która spisała się na medal. Uroczystość pozwoliła nam powrócić do czasów sprzed pandemii i poczuć atmosferę beztroskiej radości. Mogliśmy po długiej przerwie w końcu na nowo się zintegrować i świetnie bawić.
ŹRÓGŁO – ZS NR1 „PRYMASÓWKA” W TARNOBRZEGU – CZYTAJ WIĘCEJ