W Baranowie Sandomierskim odbyły się uroczyste obchody Narodowego Święta Niepodległości. Z okazji 105. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości odprawiona została msza święta w intencji ojczyzny oraz zorganizowano uroczystość patriotyczną pod pomnikiem Orła Piastowskiego. Udział we wspólnym świętowaniu wzięło kilkanaście delegacji oraz pocztów sztandarowych. Zapraszamy do obejrzenia.
Strona główna AKTUALNOŚCI PODZIĘKOWALI ZA DAR WOLNOŚCI – NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI W BARANOWIE SANDOMIERSKIM
Zaloguj
Witamy! Zaloguj się na swoje konto
Zapomniałeś hasła? sprowadź pomoc
Polityka Plików Cookies
Odzyskiwanie hasła
Odzyskaj swoje hasło
Hasło zostanie wysłane e-mailem.















