PEWNA WYGRANA PIŁKARZY SIARKI TARNOBRZEG – GOSPODARZE POKONALI BENIAMINKA Z LUBARTOWA

0
61730

Piłkarze Siarki Tarnobrzeg byli zdecydowanym faworytem starcia z Lewartem Lubartów. Gospodarze dobrze wywiązali się ze swojej roli i bez większych problemów pokonali beniaminka 3:1. Po dwóch kolejkach podopieczni trenera Dariusza Kantora mają na swoim koncie komplet punktów. Spotkanie w Tarnobrzegu miało niecodzienny przebieg. Pod koniec pierwszej połowy kontuzji dostał sędzia. Na szczęście obsada została szybko uzupełniona a po półgodzinnej przerwie piłkarze wrócili do gry. Zapraszamy do obejrzenia fragmentów meczu i komentarzy trenerów.
III liga grupa IV – sezon 2024/2025 – 2. kolejka
Siarka Tarnobrzeg – Lewart Lubartów 3:1 (1:0)
Bramki: Giorgi Iwaniadze 20′, Kōsei Iwao 56′, 76′ (k) – Paweł Myśliwiecki 59′ (k)