OCHRONA LUDNOŚCI I OBRONA CYWILNA – ĆWICZENIA ZGRYWAJĄCE „TARNOBRZEG-2026”
W wyniku zakłócenia dostaw energii elektrycznej do Stacji Uzdatniania wody doszło do awarii przez co część mieszkańców Tarnobrzega nie ma dostępu do wody pitnej – na szczęście to tylko scenariusz ćwiczeń a nie prawdziwe zagrożenie. Na terenie Tarnobrzega oraz w miejscowości Stale przeprowadzono ćwiczenia z zakresu ochrony ludności i obrony cywilnej. Była to okazja, by sprawdzić zgranie służb oraz przetestować zakupiony niedawno sprzęt. Zapraszamy do obejrzenia.
Strona główna TARNOBRZEG Tarnobrzeskie Wodociągi OCHRONA LUDNOŚCI I OBRONA CYWILNA – ĆWICZENIA ZGRYWAJĄCE „TARNOBRZEG-2026”
