MEDALE UKS DELFIN TARNOBRZEG

0
1423

W sobotę 6 grudnia  w Stalowej Woli zakończyła się III runda Podkarpackiej Ligii Pływackiej dzieci w kategorii 10 – 11 lat. Bardzo dobrze zaprezentowali się  podopieczni Angeliki Michalik  zdobywając szereg miejsc na podium. Poza zasięgiem rywali była sztafeta dziewcząt młodszych na dystansie 4×50 metrów. Kamila Skwara, Zuzanna Błażejczak, Agata Gładysz, Oliwia Guściora wygrały z czasem 2:42,71.

Na tym samym dystansie drugie miejsce zajęli chłopcy. Szymon Skulski, Zbyradowski Kacper, Mateusz Szklarz, Mikołaj Zych zakończyli wyścig  z czasem 2:35,02. Sztafeta dziewcząt 11-letnich – Marta Meksuła, Weronika Wiatrowska, Dominika Knap, Agnieszka Rębisz – zajęła czwarte miejsce z czasem 2:31,24.

Miejsca na podium wywalczyli także: Szymon Skulski drugie na 100 metrów stylem dowolnym, Zuzanna Błażejczak pierwsze na 50 metrów stylem motylkowym, Mikołaj Zych drugie na 50 metrów stylem motylkowym oraz Weronika Wiatrowska trzecie na 50 metrów stylem motylkowym.

Dobrze zaprezentowali się także inni pływacy, którzy uplasowali się na miejscach punktowanych: Marta Meksuła, Agata Gładysz, Oliwia Guściora, Agnieszka Rębisz, Kamila Skwara, Weronika Wiatrowska,  Maciej Guściora, Daniel Kotajny, Kacper Zbyradowski. Ponadto klub i szkołę reprezentowały  Hanna Michałeczko i Łucja Zych uczennice klasy   III, Tomasz Wiącek, Jagoda Groszek, Laura Grębowiec.