KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg vs KS Gotyk Toruń – LIVE 18.10.2020

0
20318

Od piątku do niedzieli potrwa dla KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg druga seria spotkań pierwszej rundy ekstraklasy. Tym razem będą to pojedynki z drużynami z drugiej połowy tabeli.

Enea Siarkopol Tarnobrzeg rozpocznie od dwóch wyjazdowych spotkań na północy Polski. Tarnobrzeżanki czeka w piątek o godz. 18. w Lidzbarku Warmińskim pojedynek z Polmlekiem. Można się jednak spodziewać, że rywale z Warmii wystąpią w znacznie osłabionym składzie, czyli bez Chinki Ma Wenting. Teoretycznie więc będzie to dobra rozgrzewka przed znacznie trudniejszym meczem dzień później. W sobotę bowiem w Łomży o godz. 12. podopieczne Zbigniewa Nęcka muszą stawić czoła dwóm młodym mamom – Zhao Xia oraz Marcie Smętek, które są wielkim wzmocnieniem drużyny KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK.

Na zakończenie tarnobrzeżanki zaprezentują się własnej publiczności a rywalem będzie kolejny z beniaminków – KS Gotyk Toruń. – Bez względu na to czy jesteśmy faworytem czy nie, to chcemy wykorzystać mecze w Ekstraklasie dla zawodniczek, które potencjalnie wystąpią w Lidze Mistrzyń, aby miały jak najwięcej gry. W obecnych czasach każdy start jest bezcenny. Jesteśmy gotowi grać szerokim składem, żeby być przygotowanym na wszelkie warianty związane z COVID-19 – mówi Zbigniew Nęcek trener Enea Siarkopol Tarnobrzeg .

Żródło: http://kts-tarnobrzeg.pl/enea-siarkopol-przed-druga-seria/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here