HIT KOLEJKI DLA SIARKI TARNOBRZEG – AVIA ŚWIDNIK POKONANA!

0
58234

Piłkarze Siarki Tarnobrzeg zagrali najlepszy mecz w sezonie i w bardzo dobrym stylu pokonali jednego z głównych kandydatów do awansu. Gospodarze stworzyli sobie wiele dobrych sytuacji pod bramką Avii Świdnik, ale kolejny raz brakowało im skuteczności. Gospodarze trafili w słupek oraz poprzeczkę a także wiele razy sprawdzili dyspozycję bramkarza. Bohaterem Siarkowców został Kamil Orlik, który zdobył dwie bramki. Ozdobą meczu była bramka zdobyta przez skrzydłowego Siarki po przerwie. Avia próbowała zaatakować w ostatnich minutach, gdy z boiska wyleciał Dawid Lisowski. Mimo liczebnej przewagi piłkarze ze Świdnika nie zagrozili poważnie bramce Hieronima Zocha. Ostatecznie podopieczni Dariusza Kantora wygrali 2:1 i był to najmniejszy wymiar kary dla gości. Zapraszamy do obejrzenia fragmentów meczu oraz komentarzy trenerów.