GORZYCE: Babiniec on-line

0
19585

Na Dzień Kobiet Gminny Ośrodek Kultury w Gorzycach przygotowuje moc niespodzianek. Premiera wydarzenia w sobotę 6 marca o godz. 16.00 na kanale YouTube.
Od 2016 roku wszystkie panie w okolicach 8 marca były zapraszane do Gminnego Ośrodka Kultury na „Babiniec”. To święto obchodzono w różny sposób – były występy artystyczne, taneczne, a nawet krótkie aranże kabaretowe. Niestety z racji pandemii Babiniec w takiej formie, jak dotychczas nie może się odbyć. Co nie oznacza, że o paniach zapomniano.
Już w sobotę o godz. 16.00 Gminny Ośrodek Kultury zaprasza do oglądania na swoim kanale YouTube prawie godzinnego materiału filmowego. – To będzie Babiniec – on-line – informuje dyrektor Piotr Duma. – Przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji. Podobnie jak w latach poprzednich będą niespodzianki muzyczne. Kto i co zaśpiewa jeszcze nie zdradzamy, ale mamy nadzieję, że przygotowane aranżacje muzyczne przypadną paniom do gustu.
To nie koniec niespodzianek. Każda z pań znajdzie coś dla siebie. Miłośniczki czytelnictwa będą mogły zapoznać się z najnowszą kobiecą beletrystkę polecaną przez Gminną Bibliotekę Publiczną. Będzie też coś o zdrowiu i urodzie. – Do programu zaprosiliśmy gości, którzy opowiedzą jak dbać o siebie, zarówno pod względem wyglądu, jak i sprawności fizycznej. Będzie też mnóstwo nagród do wygrania, wśród nich bony upominkowe oraz książki – wylicza Piotr Duma.