DZIAŁAJĄC WSPÓLNIE

0
35433

W nawiązaniu do komunikatu, a w zasadzie jego końcowej części odnośnie połączenia wspólnych sił pomocowych aby każda ze społeczności zrobiła to co w ich mocy 💪
Was prawdziwych kibiców i sympatyków prosimy o wsparcie finansowe polegające na zakupie karnetów w formie cegiełki w cenie 100 złotych. Nie nam oceniać czy to jest dużo, czy mało. Dla każdej osoby, kibica, sympatyka, który może sobie pozwolić na tego rzędu wydatek czeka imienny karnet na rundę wiosenną wraz z gadżetem klubowym. To tylko tyle jeśli chodzi o aspekt materialny. Ale ważniejszym jest fakt, że każda wpłata ma niebagatelne znaczenie w dalszym funkcjonowaniu klubu 🔵⚪🔴 z niemal 100 letnią tradycją. Środki w ten sposób zebrane będą przeznaczone na okres przygotowawczy, który jest niezwykle ważny i zważywszy na to, że praktycznie wszyscy nasi ligowi rywale to już uczynili. Pewnym utrudnieniem jest fakt, że musimy wynająć obiekty treningowe i na nie dojechać. Według może oklepanego powiedzenia, że razem możemy więcej, ale w sumie tak faktycznie jest. Tutaj jesteśmy z pasji do piłki ale też pewnego rodzaju patriotyzmu lokalnego. Łatwo jest kibicować uznanym markom krajowym czy też europejskim ale nie zapominajmy o tych miejscach gdzie mieszkamy, pracujemy lub tych gdzie mamy rodzinę czy znajomych. Dbajmy o nasze społeczności lokalne, na rzecz których mamy oddane osoby, które działają i walczą o to aby działo się coś co pozwala na pewnego rodzaju integrację czy poczucie przynależności.
Dlatego nie uprawiając taniego populizmu prosimy o wsparcie każdego co może sobie na to pozwolić na wpłatę na konto nr 11 1020 4926 0000 1102 0175 9315 w tytule przelewu podając imię i nazwisko z dopiskiem darowizna na cele statutowe.