DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI NIEPEŁNOSPRAWNYCH W TENISIE STOŁOWYM – TARNOBRZEG 2023

0
27670

DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI NIEPEŁNOSPRAWNYCH W TENISIE STOŁOWYM – TARNOBRZEG 2023
Polski Związek Tenisa Stołowego, Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego oraz Integracyjny Klub Sportowy Jezioro Tarnobrzeg zapraszają na Drużynowe Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych w tenisie stołowym.
W Tarnobrzegu w dniach 31 marca – 2 kwietnia 2023 po raz drugi z rzędu odbędą się Drużynowe Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych, w których wystąpi ponad 30 drużyn z całego kraju. Klub IKS Jezioro Tarnobrzeg jako jedyny reprezentuje Województwo Podkarpackie w tych zawodach.
1. Rozgrywki na hali sportowej Zespołu Szkół nr 1 przy ul. Kopernika 49. 1 kwietnia 2023 (sobota) od godziny 9.30 2 kwietnia 2023 (niedziela) od godziny 9.00
2. Patronat honorowy nad zawodami objął Prezydenta Miasta Tarnobrzega – Dariusz Bożek
3. Zakwaterowanie: Hotel Evva, Hotel Kameleon Hotel Stary Browar, Zajazd Amigo
4. Partnerzy: Województwo Podkarpackie Miasto Tarnobrzeg Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Zespołu Szkół nr 1
5. Patronat medialny: Radio Rzeszów, Radio Leliwa Echo Dnia, Tygodnik Nadwiślański TVL Telewizja Lokalna, ITV WISŁA telewizja internetowa NadWisłą24.pl Portal informacyjny Gazeta Codzienna Nowiny, portal Nowiny24
6. Sponsorzy/ Partnerzy: IWONICZANKA Sp. z o.o. producent wody mineralnej Iwoniczanka
MAKITA Dystrybucja elektronarzędzi profesjonalnych Iwona Matejek
Piekarnia i Cukiernia SKALSKI z Ostrowca Świętokrzyskiego
Drukarnia Nadwiślańska Plus A. Hędrzak, M. Sławek s.c. z Tarnobrzega
Golden Global Grupa Centrum Druku i Reklamy Krzysztof Jońca z Tarnobrzega
Maxima-Sport Właściciel marki K1 Sport.pl sklep sportowy
Piekarnia „Karolina” S.C. Marzena Marian Gudz z Tarnobrzega
Spółdzielnia Socjalna KONAR z Tarnobrzega
Aga Sport – Bożena Waldowska z Gliwic

PROGRAM ZAWODÓW
31 marca (piątek)
od 15:00 przyjazd do miejsc zakwaterowania (hotele)
1 kwietnia (sobota)
09:30 rozpoczęcie gier w grupach
11:00 uroczyste otwarcie zawodów i prezentacja drużyn
11:30 kontynuacja gier
13:00-15:00 obiad (hala sportowa)
15:00 kontynuacja gier
2 kwietnia (niedziela)
09:00-12:00 gry półfinałowe i finałowe
12:00-14:00 obiad (hala sportowa)
13:00 dekoracja, zakończenie zawodów
Organizator Rajmund Zięba, e-mail: z_radek@poczta.fm kom. 515 098 064