BEZRADNI SIARKOWCY TRACĄ PUNKTY I ZAWODNIKÓW

0
913

W meczu 31 kolejki II ligi piłkarzy Siarka Tarnobrzeg mierzyła się na wyjeździe z Okocimski KS Brzesko. Gospodarze wciąż walczą o otrzymanie, natomiast zawodnicy trenera Włodzimierza Gąsiora już tylko o honor.

Po raz kolejny Siarkowcy zaprezentowali się przeciętnie i znów musieli uznać wyższość rywala, przegrywając tym razem 0-2. Na domiar złego tarnobrzeżanie stracili w wyniku urazów bramkarza Daniela Szczepankiewicza oraz pomocnika Dariusza Frankiewicza. Po przerwie, a konkretnie w 68 minucie drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartkę zobaczył Konrad Stępień.

W 32 kolejce Siarkowcy zmierzą się na własnym stadionie z rewelacją rozgrywek o Puchar Polski – Błękitnymi Stargard Szczeciński. Początek spotkania w sobotę 23 maja o godzinie 16:00.

OKOCIMSKI KS BRZESKO – SIARKA TARNOBRZEG 2-0 (0-0)

Bramki: Guja 62′, Hłuszko 82′

Żółte kartki: Wojcieszyński, Guja – Oziębała, Tunkiewicz, Stępień, Nadolski, Truszkowski, Stefanik
Czerwona kartka: Stępień

Okocimski: Błąkała – Wawryka, Jacek,  Garzeł, Kasprzyk – Pyciak (Baran 89′), Lewiński, Wojcieszyński, Bryła (Guja 19′, Dziadzio 80′), Abubakar (Białkowski 63′) – Hłuszko.

Siarka: Szczepankiewicz (Melon 26′) – Oziębała (Głaz 66′), Kukiełka, Nadolski, Hodowany – Stefanik, Frankiewicz (Tunkiewicz 30′), Stępień, Parobczyk (Chwastek 53′) – Więcek, Truszkowski.