BEZ NIESPODZIANKI W TARNOBRZEGU – ROZPĘDZONA ROSA OGRAŁA SIARKĘ

0
964

Drugą w ciągu zaledwie kilku dni porażkę ponieśli koszykarze Zbigniewa Pyszniaka. Na domiar złego oba mecze Siarka rozgrywała przed własną publicznością. Tym razem za mocna okazała się Rosa Radom, która miała problemy tylko w pierwszej kwarcie. Z każdą minuta grała jednak pewniej i kontrolowała przebieg wydarzeń. Ostatecznie goście wygrali 86:73. Siarka ma obecnie bilans 4-7 i kolejnego zwycięstwa poszuka w wyjazdowym meczu z beniaminkiem – BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski. Spotkanie zostanie rozegrane 27 grudnia w niedzielę o godzinie 18:00 w Kaliszu.

Zapraszamy do obejrzenia fragmentów spotkania Siarka-Rosa oraz pomeczowej konferencji prasowej.

SIARKA TARNOBRZEG – ROSA RADOM 73:86 (15:12, 16:27, 18:23, 24:24)

Siarka: Bell 27, Robbins 14, Harris 13, Zalewski 11, Wall 6, Patoka 2, Strzelecki 0, Pandura 0, Młynarski 0.

Rosa: Sokołowski 23, Zajcew 18, Szymkiewicz 10, Harris 9, Thomas 7, Bonarek 7, Adams 6, Jeszke 4, Witka 2.