DWA LATA RZĄDÓW ŁUKASZA NOWAKA – PREZYDENT TARNOBRZEGA DOKONAŁ PODSUMOWANIA
Prezydent Tarnobrzega podsumował najważniejsze działania i wydarzenia minionych dwóch lat. Łukasz Nowak mówił między innymi o swojej strategii, najważniejszych inwestycjach oraz zmianach w miejskich spółkach. Sporo było także o pozyskanych dofinansowaniach i projektach, które będą dzięki temu realizowane. Prezydent odniósł się także to sytuacji finansowej w mieście, reformy oświaty oraz największych ograniczeń i problemów. Zapraszamy do obejrzenia.
Strona główna TARNOBRZEG DWA LATA RZĄDÓW ŁUKASZA NOWAKA – PREZYDENT TARNOBRZEGA DOKONAŁ PODSUMOWANIA
Zaloguj
Witamy! Zaloguj się na swoje konto
Zapomniałeś hasła? sprowadź pomoc
Polityka Plików Cookies
Odzyskiwanie hasła
Odzyskaj swoje hasło
Hasło zostanie wysłane e-mailem.













