STRAŻACKIE ŚWIĘTO W SUCHORZOWIE – EFEKTOWNE POWITANIE NOWEGO SAMOCHODU
Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Suchorzowie ma nowy samochód ratowniczo-gaśniczy. Nowy pojazd został efektownie powitany – były race, świece dymne a nowy samochód został podprowadzony przez wysłużony wóz, z którego do tej pory korzystała jednostka. Dla strażaków i mieszkańców była to chwila szczególna, na którą czekano od wielu lat. Zapraszamy do obejrzenia.
Strona główna BARANÓW SANDOMIERSKI STRAŻACKIE ŚWIĘTO W SUCHORZOWIE – EFEKTOWNE POWITANIE NOWEGO SAMOCHODU
Zaloguj
Witamy! Zaloguj się na swoje konto
Zapomniałeś hasła? sprowadź pomoc
Polityka Plików Cookies
Odzyskiwanie hasła
Odzyskaj swoje hasło
Hasło zostanie wysłane e-mailem.















