KRZYŻ ZOSTAŁ ODNOWIONY I POŚWIĘCONY – PAMIĘĆ O WSI KAJMÓW WCIĄŻ ŻYWA
W Tarnobrzegu przy ulicy Siarkowej poświęcony został odnowiony drewniany krzyż, który upamiętnia nieistniejącą już wieś Kajmów. Miejscowość od 1976 roku była jednym z osiedli miasta. Udział w uroczystości wzięło grono mieszkańców, którzy wychowali się na tych terenach i pielęgnują pamięć o Kajmowie. Zapraszamy do obejrzenia.
Zaloguj
Witamy! Zaloguj się na swoje konto
Zapomniałeś hasła? sprowadź pomoc
Polityka Plików Cookies
Odzyskiwanie hasła
Odzyskaj swoje hasło
Hasło zostanie wysłane e-mailem.















