W centrum Nowej Dęby odbyła się akcja obywatelska pod tytułem „Po sztandar”. Na placu majora Jana Gryczmana i terenach przed Samorządowym Ośrodkiem Kultury działo się bardzo dużo – stoiska kół gospodyń wiejskich, występy artystyczne oraz aukcje wartościowych przedmiotów to tylko niektóre elementy programu. Celem było zebranie jak największej kwoty pieniędzy na sztandar dla nowodębskich artylerzystów. Zapraszamy do obejrzenia.
ZOBACZ WIDEORELACJĘ *** PO SZTANDAR *** MSZA ŚWIĘTA POLOWA
Zaloguj
Witamy! Zaloguj się na swoje konto
Zapomniałeś hasła? sprowadź pomoc
Polityka Plików Cookies
Odzyskiwanie hasła
Odzyskaj swoje hasło
Hasło zostanie wysłane e-mailem.













