Władze Sandomierza są na etapie przygotowań do realizacji długo wyczekiwanej inwestycji. Dzięki pozyskaniu 7 milionów złotych rządowego dofinansowania będzie można odrestaurować i wyposażyć Kamienicę Oleśnickich, która przez ostatnie lata była przede wszystkim siedzibą Chorągwi Rycerstwa Ziemi Sandomierskiej. Kiedy inwestycja ma zostać rozpoczęta? Zapraszamy do obejrzenia.
Zaloguj
Witamy! Zaloguj się na swoje konto
Zapomniałeś hasła? sprowadź pomoc
Polityka Plików Cookies
Odzyskiwanie hasła
Odzyskaj swoje hasło
Hasło zostanie wysłane e-mailem.













