Rozpoczął się kolejny sezon nad Jeziorem Tarnobrzeskim. W tym roku korzystający z akwenu będą musieli oswoić się z pewnymi zmianami. Zapraszamy do obejrzenia konferencji prasowej z udziałem prezydenta miasta oraz służb, które będą odpowiedzialne na bezpieczeństwo nad jeziorem.
Zaloguj
Witamy! Zaloguj się na swoje konto
Zapomniałeś hasła? sprowadź pomoc
Polityka Plików Cookies
Odzyskiwanie hasła
Odzyskaj swoje hasło
Hasło zostanie wysłane e-mailem.














