Jedna bramka zdecydowała o wyniku derbów regionu świętokrzyskiego w Sandomierzu. Miejscowa Wisła walczyła, ale wobec braków kadrowych ograniczała się do defensywy i wyprowadzała kontrataki. Czarni Połaniec mimo przewagi długo nie potrafili objąć prowadzenia. Zrobili to dopiero po przerwie dzięki niezawodnemu Adrianowi Gęblaskiemu. Dla gości to pierwsze zwycięstwo w sezonie. Gospodarze przegrali drugi mecz i obok KS Wiązownica jako jedyni nie mają jeszcze ani jednego punktu. Zapraszamy do obejrzenia fragmentów meczu oraz komentarzy trenerów.
III liga grupa IV – sezon 2022/2023 – 2. kolejka
Wisła Sandomierz – Czarni Połaniec 0:1 (0:0)
Bramka: Adrian Gębalski 52′
Zaloguj
Witamy! Zaloguj się na swoje konto
Zapomniałeś hasła? sprowadź pomoc
Polityka Plików Cookies
Odzyskiwanie hasła
Odzyskaj swoje hasło
Hasło zostanie wysłane e-mailem.















