Ponad 120 osób wzięło udział w wycieczce rowerowej zorganizowanej przez Miejski Klub Sportowy Stal Nowa Dęba oraz Samorządowy Ośrodek Kultury w Nowej Dębie. Partnerem wydarzenia były Lasy Państwowe. Poza jazdą na rowerze były gry, zabawy, konkursy oraz poczęstunek dla każdego uczestnika wycieczki. Zapraszamy do obejrzenia.
Zaloguj
Witamy! Zaloguj się na swoje konto
Zapomniałeś hasła? sprowadź pomoc
Polityka Plików Cookies
Odzyskiwanie hasła
Odzyskaj swoje hasło
Hasło zostanie wysłane e-mailem.















