Na stadionie w Tarnobrzegu odbył się mecz sparingowy pomiędzy miejscową Siarką a grającą szczebel niżej Wisłą Sandomierz. W obu zespołach zagrali przede wszystkim młodzi zawodnicy, których oba kluby testują. Była to dla nich okazja, by przekonać do siebie trenerów. W Siarce zaprezentowali się także piłkarze, którzy w ostatnim meczu ligowym zagrali mniej lub w ogóle nie pojawili się na boisku. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 1:1. Zapraszamy do obejrzenia fragmentów meczu oraz komentarzy trenerów.
Zaloguj
Witamy! Zaloguj się na swoje konto
Zapomniałeś hasła? sprowadź pomoc
Polityka Plików Cookies
Odzyskiwanie hasła
Odzyskaj swoje hasło
Hasło zostanie wysłane e-mailem.

















