W Tarnobrzegu upamiętniono 231. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Po dwóch latach ograniczeń była to pierwsza duża uroczystość patriotyczna w mieście, która odbyła się w tradycyjnej formie. Najważniejszym elementem miejskich obchodów było spotkanie na tarnobrzeskim rynku. Liczne zebrane delegacje reprezentujące różne grupy społeczne i zawodowe złożyły wiązanki kwiatów pod pomnikiem Bartosza Głowackiego. Zapraszamy do obejrzenia.
Zaloguj
Witamy! Zaloguj się na swoje konto
Zapomniałeś hasła? sprowadź pomoc
Polityka Plików Cookies
Odzyskiwanie hasła
Odzyskaj swoje hasło
Hasło zostanie wysłane e-mailem.














