Korty tenisowe na tarnobrzeskim Zwierzyńcu mają swojego patrona. Został nim Józef Salik – pedagog, trener i wychowawca. Odsłonięta została również pamiątkowa tablica a dopełnieniem uroczystości był czwarty tenisowy memoriał. Udział w uroczystości wzięła rodzina, liczne grono przyjaciół i znajomych Józefa Salika oraz prezydent miasta. Zapraszamy do obejrzenia.
Zaloguj
Witamy! Zaloguj się na swoje konto
Zapomniałeś hasła? sprowadź pomoc
Polityka Plików Cookies
Odzyskiwanie hasła
Odzyskaj swoje hasło
Hasło zostanie wysłane e-mailem.















