Po raz pierwszy w ramach Dnia Zadusznego w Miechocinie odprawiona została msza święta żałobna w intencji spoczywających na Starym Cmentarzu na Piaskach. Była ona niezwykła – została odprawiona w nadzwyczajnym rycie dominikańskim w języku łacińskim. Msza nazywana powszechnie Requiem miała oddać klimat nekropolii i pokazać, w jakich czasach była ona tworzona. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia.
Zaloguj
Witamy! Zaloguj się na swoje konto
Zapomniałeś hasła? sprowadź pomoc
Polityka Plików Cookies
Odzyskiwanie hasła
Odzyskaj swoje hasło
Hasło zostanie wysłane e-mailem.














