W Sandomierzu odbyła się przysięga wojskowa kolejnych żołnierzy 10. Świętokrzyskiej Brygady Obrony Terytorialnej. W szeregi formacji tym razem wstąpiło ponad dwudziestu nowych żołnierzy. To pierwsza w tym roku przysięga świętokrzyskich terytorialsów. Uroczystość była finałem szkolenia podstawowego w ramach programu „Ferie z WOT”. Zapraszamy do obejrzenia.
Zaloguj
Witamy! Zaloguj się na swoje konto
Zapomniałeś hasła? sprowadź pomoc
Polityka Plików Cookies
Odzyskiwanie hasła
Odzyskaj swoje hasło
Hasło zostanie wysłane e-mailem.






