72 / 100 Punktacja SEO

TO BYŁA REKORDOWA INAUGURACJA SEZONU – MOTOCYKLIŚCI OPANOWALI SANDOMIERZ
W Sandomierzu po raz ósmy zorganizowano rozpoczęcie sezonu motocyklowego. W tym roku impreza cieszyła się rekordowym zainteresowaniem – do Królewskiego Miasta zjechało ponad 3300 motocyklistów z różnych zakątków Polski. Poza paradą ulicami miasta przygotowano wiele atrakcji na sandomierskim bulwarze.
Organizator wydarzenia – Sandomierskie Stowarzyszenie Motocyklowe MOTO-SANDOMIERZ
Zapraszamy do obejrzenia.
ZOBACZ TAKŻE:
YT – iTV WISŁA
SANDOMIERZ
POWIAT SANDOMIERSKI
SPORT iTV WISŁA