KORZYSTANIE Z WODY Z SIECI WODOCIĄGOWEJ – WÓJT GMINY GRĘBÓW APELUJE DO MIESZKAŃCÓW
Susza hydrologiczna oraz coraz większe upały sprawiły, że na terenie gminy Grębów znacznie wzrósł pobór wody z sieci wodociągowej. To zrodziło poważny problem – spadła wydajność źródeł zasilających sieć wodociągową.

W praktyce oznacza to, że użytkownicy sieci najbardziej oddaleni od ujęcia wody mają do niej ograniczony dostęp. Tylko racjonalne korzystanie z wody i wzajemne zrozumienie mieszkańców pozwolą zapewnić ciągłość dostaw wody dla wszystkich odbiorców. Apel w tej sprawie wystosował wójt Kazimierz Skóra – zapraszamy do obejrzenia.