Dzień Ojca w Muzeum Zamkowym w Sandomierzu – 24.06.2025

0
1299
Dzień Ojca w Muzeum Zamkowym w Sandomierzu
Dzień Ojca w Muzeum Zamkowym w Sandomierzu
56 / 100 Punktacja SEO

Dzień Ojca w Muzeum Zamkowym w Sandomierzu – 24.06.2025
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty jaką Muzeum Zamkowe w Sandomierzu przygotowało z okazji Dnia Ojca. W związku z tym, że Muzeum Zamkowe w dniu 23 czerwca będzie nieczynne dla zwiedzających, dlatego też na muzealne obchody Dnia Ojca zapraszamy 24 czerwca. W tym dniu dla ojców, którzy przyjdą do Zamku Królewskiego z dzieckiem lub dziećmi bilet wstępu będzie kosztował jedynie symboliczną „złotówkę”. Ponadto będzie można zakupić w Sklepiku Muzealnym wybrane publikacje muzealne ze zniżką w wysokości 10 %.
Informujemy również, że w związku ze Świętem Bożego Ciała wypadającym w dniu 19 czerwca 2025 r. (czwartek) Muzeum Zamkowe w Sandomierzu będzie otwarte dla zwiedzających w godzinach 13:00 – 18:00, a ostatnie wejście będzie możliwe o godzinie 17:15.
Zdjęcie wykorzystane na plakacie z okazji Dnia Ojca: archiwum fotograficzne Janusza Kwiatkowskiego, zbiory Muzeum Zamkowego w Sandomierzu.
Marcin Kapka – Rzecznik prasowy Muzeum Zamkowego w Sandomierzu.