Ponad 130 szpitali w całej Polsce nie ma środków na sfinansowanie ustawowych podwyżek dla personelu. W tym gronie znajduje się Szpital Specjalistyczny Ducha Świętego w Sandomierzu. Wedle wstępnych szacunków jeśli wpływy z Narodowego Funduszu Zdrowia nie zostaną zwiększone lecznicy może brakować miesięcznie około 300 tysięcy złotych. Zapraszamy do obejrzenia.
Strona główna AKTUALNOŚCI ZAMIESZANIE WOKÓŁ PODWYŻEK – CZY W SANDOMIERSKIM SZPITALU BRAKNIE PIENIĘDZY?
Zaloguj
Witamy! Zaloguj się na swoje konto
Zapomniałeś hasła? sprowadź pomoc
Polityka Plików Cookies
Odzyskiwanie hasła
Odzyskaj swoje hasło
Hasło zostanie wysłane e-mailem.













