UWAGA ! – KONKURS FOTOGRAFICZNY

0
18802

Tygodnik Nadwiślański w partnerstwie z Enea Elektrownia Połaniec S.A organizuje konkurs fotograficzny dla dzieci i młodzieży do 13. roku życia.
Czasu coraz mniej! Jeśli nie słyszałeś o naszym konkursie to przypominamy i gorąco zachęcamy do wzięcia udziału, lub słyszałeś i kompletnie nie masz pojęcia co może się pojawić na Twoim zdjęciu? Nie przejmuj się, dzięki naszym podpowiedziom na pewno sobie poradzisz i wyślesz do nas zdjęcie ukazujące jak oszczędzasz wodę lub energię elektryczną. Może to właśnie do Twojego dziecka powędrują nagrody!
Zapraszamy dzieci i młodzież z powiatów tarnobrzeskiego, sandomierskiego, staszowskiego, opatowskiego, stalowowolskiego, niżańskiego, mieleckiego i kolbuszowskiego do udziału w konkursie w ramach kampanii edukacyjno – informacyjnej ,,Enea dla przyrody – Nie marnuj energii i wody’’ dotyczącej wykorzystania wody oraz energii elektrycznej w codziennym życiu.

Zadanie konkursowe:
Konkurs polega na zrobieniu zdjęcia, które ukazuje jak Twoje dziecko dba o środowisko, oszczędzając wodę czy energię elektryczną.
Nagrody w konkursie:
Zdjęcia wszystkich prac opublikujemy na naszym portalu, a pięć zwycięskich zaprezentujemy w papierowym wydaniu „Tygodnika Nadwiślańskiego”. Autorzy pięciu najlepszych prac otrzymają atrakcyjne nagrody od:
Toy Planet Tarnobrzeg, Czekoladowa Chatka- manufaktura czekolady, Yupi King Sala Zabaw, 5.10.15 w galerii Aura w Mielcu oraz w City Parku w Stalowej Woli, Pluszak Sandomierz.
Jak dokonać zgłoszenia:
Prace konkursowe należy przysyłać (wraz z wypełnioną zgodą rodzica lub opiekuna prawnego – formularz zgody dostępny TUTAJ) na adres mailowy: konkurs@tyna.info.pl w tytule wpisując ,,Enea dla przyrody – Nie marnuj energii i wody’’. W treści maila trzeba podać imię i nazwisko autora, miejscowość oraz numer telefonu w celu poinformowania o zwycięstwie w konkursie.
Na prace czekamy do 24 sierpnia.
Regulamin konkursu dostępny TUTAJ