Marzenia kibiców tenisa stołowego z Tarnobrzega stały się faktem. Podopieczne Zbigniewa Nęcka po raz drugi w historii zostały klubowym mistrzem Europy. KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg po znakomitym dwumeczu pokonał w finałowej rozgrywce faworytki z Berlina. Tarnobrzeżanki w świetnym stylu wygrały oba spotkania i zapisały się w historii polskiego sportu. Zapraszamy do obejrzenia.
Zaloguj
Witamy! Zaloguj się na swoje konto
Zapomniałeś hasła? sprowadź pomoc
Polityka Plików Cookies
Odzyskiwanie hasła
Odzyskaj swoje hasło
Hasło zostanie wysłane e-mailem.













