ŚWIETNY MECZ W SANDOMIERZU – WISŁA OGRAŁA FAWORYTA Z KRAKOWA!

0
37995

Bardzo ciekawy i emocjonujący mecz mogli obejrzeć kibice na stadionie w Sandomierzu. Miejscowa Wisła sprawiła dużą niespodziankę i pokonała 3:2 walczącą o awans na szczebel centralny drugą drużynę Cracovii. Gospodarze zaczęli spotkanie mocnym uderzeniem, bo zanim goście na dobre rozpoczęli grać już przegrywali dwoma bramkami. Ozdobą meczu była kapitalna bramka Lionela Abate, który strzałem z powietrza niemal z połowy boiska przelobował bramkarza „Pasów”. Mimo sporej przewagi po przerwie gości zdobyli tylko jedną bramkę i niespodziewanie przegrali. Dla piłkarzy Wisły Sandomierz to druga wiosenna wygrana w trzecim meczu. Podopieczni trenera Roberta Chmury dali jasny sygnał, że mimo trudnej sytuacji będą walczyć o utrzymanie do samego końca. Zapraszamy do obejrzenia fragmentów meczu oraz komentarzy trenerów.
III liga grupa IV – sezon 2022/2023 – 20. kolejka
Wisła Sandomierz – Cracovia II 3:2 (3:1)
Bramki: Kamil Uciński 4′, 7′, Lionel Abate 45′ – Marcin Budziński 36′, Sebastian Strózik 79′(k)